12 серп. 2022

Вітаємо Яскіч Ганну Олександрівну, учителя початкових класів! З першим визнанням на професійній ниві! Бажаємо нових звершень!

1 серп. 2022

Як діяти вчителям під час занять при оголошенні сигналу "Повітряна тривога"?

9 черв. 2022

Випускний 2022! (Відео)

7 черв. 2022

7 червня в СЗШ № 18 (директор С.Лейва) пролунав Останній дзвоник. Свято радісне і сумне водночас.

1 черв. 2022

С днем захисту дітей

С днем захисту Дітей
1 черв. 2022

Навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами

З метою інформування учасників освітнього процесу щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами 23 вчителя СЗШ №18 (директор С.Лейва) успішно закінчили курс підготовки інструкторів "Навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами".
19 трав. 2022

мероприятия ко дню памяти жертв геноцида крымско-татарского населения

3 лют. 2022

Математика і фізика - сестри всіх наук.

1 лют. 2022

Вітаємо Клєвцову А.Ф. та Квітченко Маргариту, ученицю 9-Б класу з перемогою на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу краєзнавчо- дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді" Моя Батьківщина- Україна" Ура!! Наші найкращі в Україні!
31 січ. 2022

Вітаємо Пасько Ганну, ученицю 11-а класу , яка посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з економіки ( вчитель Коваленко О.В.)