Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

2 жовт. 2015

День працівників освіти

Вчителю мудрий, Вчителю добрий, Нас научили Ви, Нас Ви ростили, Дай Боже щастя, Вам, справжня людина, Щоб мали терпіння, Щоб мали сили.
1 вер. 2015

Перше Вересня 2015-2016 н.р.

1 вересня 2016-го року запам’ятається наймолодшим школярам — першокласникам, які з нетерпінням очікують разом зі своїми педагогами й батьками на запрошення приєднатися до нашого шкільного товариства.
12 черв. 2015

Зустріч добровольців Дніпропетровської ЧОТИ в таборі "Усмішка"

Незабаром двадцять добровольців Дніпропетровської ЧОТИ відправляються в зону бойових дій. Перед від’їздом їх запросив і тепло прийняв табір відпочинку «Усмішка» при СЗШ №18 (12 червня 2015року). Діти готувалися до цієї зустрічі, кожен хотів прийняти участь і виразити свою подяку за щасливе дитинство. Вихованці табору відпочинку подарували бійцям теплоту своїх маленьких сердець у вигляді пісень, танців, віршів. І звичайно не обійшлось без подарунків. Особливо сподобався бійцям оберіг у вигляді серця та лелек.
10 черв. 2015

Перші дні табору "УСМІШКА"

Яке чудове літо, коли тебе оточують багато друзів і квітів! Пришкільний табір "УСМІШКА" відчинив двері допитливим малюкам і повів їх стежинами казки та чудових мандрівок.
25 бер. 2015

Виставка-ярмарок педагогічних ідей 2015року

20 бер. 2015

Виставка документації ПК

20 березня 2015р. делегати від первинної профспілкової організації СЗШ № 18 взяли участь у роботі XXVI звітно-виборної конференції Дніпродзержинської організації Профспілки працівників освіти і науки України.Голова первинної профспілкової організації СЗШ № 18 Шелекета Л.В. нагороджена Почесною Грамотою Президії Федерації профспілок України
20 бер. 2015

Атестація педпрацівників СЗШ № 18 2014-2015 н.р.

У 2014/2015 н.р. у закладі проатестовано 5 педпрацівників. Основними завданнями, які вирішувалися в ході атестації були: стимулювання цілеспрямованого неперервного підвищення професійного рівня педагогічних працівників; визначення відповідності педагогічного працівника займаній посаді та рівню кваліфікації. Основними завданнями, які вирішувалися в ході атестації були: стимулювання цілеспрямованого неперервного підвищення професійного рівня педагогічних працівників; визначення відповідності педагогічного працівника займаній посаді та рівню кваліфікації,.
12 бер. 2015

Брейн-ринг за творчістю Т.Г. Шевченка

12.03.2015р. вчителем української мови та літератури Лопатко В.А. було проведено у 9 класі брейн-ринг за творчістю Т.Г. Шевченка.
10 бер. 2015

"До дня Шевченка"

10 березня 2015р. в нашій школі пройшло свято "Йду з дитинства до Тараса", в якому прийняли участь учні початкових класів.
10 бер. 2015

"Міс Веснянка"

10 березня 2015 року відбувся конкурс краси "Міс Веснянка 2015" серед учнів 4-Б класу