23 лист. 2015

Тиждень початкової школи

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси гуморесок, ігри та інсценізації веселих історій, які розвивали творчість учнів, уміння бути спостережливими, цікавими та креативними.
23 лист. 2015

Конкурс - Гра "У дивосвіті казок"

Учнф 3-Б класу разом з вчителем Переясловою О.Г. провели кокурс-гру "У дивосвіті казок"
9 лист. 2015

День Писемності

СЗШ № 18 вчителі української мови та літератури провели День Писемності.
22 жовт. 2015

Шкільний захід до дня Визволення міста

22.10.2015р. в СЗШ № 18 відбувся святковий концерт присвячений 72-й річниці визволення міста Дніпродзержинська для батьків та жителів мікрорайону. Гостями свята були президент СК "Дзержинець" Саусь К.В., член виконкому міської ради Гурська М.Г., директор спортивної школи ДЮСШ № 4 Кирпа О.О. Захід відбувся в теплій і привітній атмосфері святково вбраного, відремонтованого актового залу.
22 жовт. 2015

Концерт присвячений 72-й річниці визволення міста Дніпродзержинська для батьків та жителів мікрорайону

12 жовт. 2015

Допомога дитині-інваліду Сильнтьева Оля

Дитина народилася з вродженою вадою (діагноз – екстрофія сечового міхура, копія довідки про інвалідність дитини надана до управління освіти і науки).
2 жовт. 2015

День працівників освіти

Вчителю мудрий, Вчителю добрий, Нас научили Ви, Нас Ви ростили, Дай Боже щастя, Вам, справжня людина, Щоб мали терпіння, Щоб мали сили.
1 вер. 2015

Перше Вересня 2015-2016 н.р.

1 вересня 2016-го року запам’ятається наймолодшим школярам — першокласникам, які з нетерпінням очікують разом зі своїми педагогами й батьками на запрошення приєднатися до нашого шкільного товариства.
12 черв. 2015

Зустріч добровольців Дніпропетровської ЧОТИ в таборі "Усмішка"

Незабаром двадцять добровольців Дніпропетровської ЧОТИ відправляються в зону бойових дій. Перед від’їздом їх запросив і тепло прийняв табір відпочинку «Усмішка» при СЗШ №18 (12 червня 2015року). Діти готувалися до цієї зустрічі, кожен хотів прийняти участь і виразити свою подяку за щасливе дитинство. Вихованці табору відпочинку подарували бійцям теплоту своїх маленьких сердець у вигляді пісень, танців, віршів. І звичайно не обійшлось без подарунків. Особливо сподобався бійцям оберіг у вигляді серця та лелек.
10 черв. 2015

Перші дні табору "УСМІШКА"

Яке чудове літо, коли тебе оточують багато друзів і квітів! Пришкільний табір "УСМІШКА" відчинив двері допитливим малюкам і повів їх стежинами казки та чудових мандрівок.