28 жовт. 2016

27/10/2016 в гімназії №39 відбувся фестиваль знавців німецької мови. З піснею про капітна виступив учень 4-А класу Серьогін Костянтин, якого підготували вчитель німецької мови Гринченко В.В. і вчителя музичного мистецтва Мартиненко О.М.
21 жовт. 2016

21 жовтня в нашій школі відбулося свято "Посвята у весельчата" учнів перших класів

21 жовт. 2016

20 жовтня 2016 року, було проведено IV Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко - 2016"

14 жовт. 2016

Свято «Козацькому роду нема переводу»

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.
29 вер. 2016

Інсценізування уроків з повісті І.С. Нечуя - Левицького "Кайдашева сім'я" у 10 класі

28 вер. 2016

"Вчимося жити разом "

Вiдповiдно до наказу Miнicтepcтва освiти i науки № 5вiд 11.01.2016р.«Прозатвердження плану заходiв з реалiзацii спiльного проекту «Вчимося жити разом», що реалiзується з Громадською органiзацiєю «Дитячий фонд «Здоров'я через ocвiтy» у партнерстві з європейським Союзом i Представництвом дитячого фондуООН (ЮНIСЕФ), у рамках iнiцiативи Європейського Союзу «Дiти миру»уДнiпропетровськiй, Донецькiй, Запорiзькiй, Луганськiй, Харкiвськiй областях у 2016 роцi впроваджуєтъся проект «Вчимося житиразом» (компонента «Ocвiтa на засадах життєвих навичок»). Основною метою проекту є сприяння адаптацiї тимчасово переміщених дiтей та пiдлiткiв у приймаючих громадах довкола зони конфлiкту на сходi України через розвиток життєвих навичок та надання психологічноїта соціальноїпідтримкидітям та пiдлiткам, якi постраждали внаслiдок конфлікту в Укpaїнi. Наша школа приймає активну участь у реалізації цього проекту. Проводяться тренінги на уроках основ здоров’я. Діти з задоволенням відвідують такі заняття, де отримують нові знання, оволодівають необхідними життєвими навичками, вчаться налагоджувати комунікації, домовлятися,працювати в групах, долати тривоги і стреси, конфліктні ситуації, бути толерантними та відкритими. В 10 класі такі тренінги проводяться на виховних годинах.
27 вер. 2016

Фото з музею мінерології та петрографії, виступи студентів з доповідями в рамках проекту "Дні сталої енергії"

23 вер. 2016

Старшокласники відвідали тематичну екскурсію "З думкою про майбутнє тепло в наших оселях"

22 вер. 2016

Туристсько - краєзнавчий зльот

Учні школи взяли участь у міському туристсько-краєзнавчому зльоті. Беручи участь в усіх конкурсах всі діти продемонстрували високу фізичну підготовку. Максимальну кількість балів команда отримала за захист оберегів.
21 вер. 2016

Нагородження учнів за активну участь у житті школи