Інклюзивна освіта

2023/2024 навчальний рік
Відповідно до статті 20 Закону України «Про освіту», Порядку організації інклюзивного навчання в загальноосвітньому навчальному закладі (зі змінами), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 15.08.2011 №872, рішення педагогічної ради закладу (протокол №10 від 30.08.2021 року), на підставі висновків інклюзивно-ресурсного центру про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами, заяв батьків учнів  4-А, 6-Б класів, за погодженням з управлінням освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради, організовано інклюзивне навчання в  4-А, 6-Б класах.

Для забезпечення системної роботи з дітьми з ООП створено 4 команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП, організовано роботу методичного об`єднання інклюзивного навчання, проводяться корекційно-розвиткові заняття. Педагогічний колектив співпрацює з фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру Степанівської селищної ради Сумського району.