14 лист. 2023

Мова солов'іна

Вітаємо команду " Нащадки Камеона" учениць 11 класу Сизоненко Ксенію,Черевко Дар'ю, Назаренко Мар'яну з ІІ місцем у міському конкурсі знавців української мови "Мова солов'іна",який організувала молодіжна рада Кам'янського.
10 лист. 2023

Під час осінніх канікул учні 2-х класів Ліцею 18 (директор С. Лейва) відвідали Садибу Старого кобзаря

10 лист. 2023

Нам є чим пишатися. Учнівська та педагогічна спільноти Ліцею №18 (директор С. ЛЕЙВА) долучилися до українсько-американського проєкту «Рання профілактика торгівлі людьми та експлуатації серед дітей віком 6-13 років».

Карпати - це світ гір.

Карпати - це світ гір. Світ казкової, дивовижної краси. Ліцеїсти нашого закладу (директор Світлана ЛЕЙВА) насичено провели осінні канікули у Славсько.
4 лист. 2023

#всеукраїнський_місячник_шкільнихбібліотек2023

Вже традиційно учні 1-11 класів Ліцею № 18 (директор С.Лейва) долучилися до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить 1–31 жовтня, під гаслом «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!».
27 жовт. 2023

27 Жовтня - День Української писемності та мови

26 жовт. 2023

Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ

Вітаємо з ЮВІЛЕЄМ, з 70-річчям нашу дорогу Олійник Ольгу Гордіївну, яка багато років працювала завучем з виховної роботи і вчителем української мови та літератури (вчитель методист), голова ПК до 1994 року.
2 жовт. 2023

Пам'ятай, Україна - твій дім

Напередодні свята Дня захисників і захисниць України у Ліцеї №18 (директор С.ЛЕЙВА) пройшов патріотичний урок "Пам'ятай, Україна - твій дім".
15 вер. 2023

Супергероєм може стати кожен!

Під таким гаслом пройшла зустріч з нашими друзями Громадське Об'єднання Поклик Честі та учнями Ліцею 18 ( директор Світлана Лейва),присвячена Всесвітньому ДНЮ МИРУ Друзі- волонтери розповіли ліцеїстам про діяльність їх організації, закликали молодь не лишатися осторонь чужої біди, допомогати усім,хто потребує цього.
11 вер. 2023

«О, спорт! Ти – мир!»

Під таким гаслом відбулося відкриття спартакіади в Ліцеї №18 (директор C.Лейва) присвяченої Дню фізичної культури і спорту. Це свято зібрало разом багато дітей, батьків і просто прихильників здорового способу життя.