Математика і фізика - сестри всіх наук.

3 лют. 2022
Математика і фізика - сестри всіх наук.

Під таким гаслом пройшов тиждень точних наук у СЗШ № 18 (директор С. Лейва). Математична освіта відіграє важливу роль у формуванні загальної культури підростаючого покоління, його світогляду.

Змістовно та цікаво пройшов тиждень точних наук у нашому закладі, який організували та провели вчителі математики та фізики Святодух І.В. і Тасенко Н.Г.
Лідери учнівського самоврядування оформили стенд «Країною математичних термінів», на якому було розкрито походження та переклад деяких математичних понять.
Збагатити й розширити знання учнів про Піфагора, викликати інтерес до його яскравої особистості, його творів, думок, розвивати вміння ораторського мистецтва, навички вільного володіння словом, формувати морально-етичні ідеали, розвивати творчість, виховувати впевненість у своїх силах, знаннях, самостійність, наполегливість у розв’язуванні задач, позитивне ставлення до навчання сприяв усний журнал «Цікаві факти про Піфагора», який був проведений із учнями 8класу. Дев'ятикласники стали активними учасниками брейн-рингу з фізики, під час якого змагалися за звання кращого знавця цієї науки.
Семикласники під час ділової гри з математики відчули себе у ролі справжніх підприємців, які керують великими фабриками та заводами , вкладають інвестиції та вчаться формувати бюджет, адже недаремно школа має економічний профіль.
Заходи завершилися, а зернини знань, що посіяли в головах учнів, проростуть і дадуть свій врожай.