6 вер. 2016

Конкурс малюнка "Спорт очима дітей"

6 вересня 2016р. проведено конкурс малюнка на асфальт "Спорт очима дітей" для учнів 1-4 класів
5 вер. 2016

Олімпійський тиждень

"Спорт - запорука здоров'я" - саме під цим гаслом з 5 вересня 2016 року розпочався Олімпійський тиждень
1 вер. 2016

Перший урок в 4 - Б класі "Це наше - і це твоє"

Перший урок в 4 - Б класі в бібліотеці школи "Це наше - і це твоє", провели Саєнко І.П. та Шелекета Л.В.
1 вер. 2016

Свято Першого дзвоника!

Школа щиро зустрічає дітей 1-х класів зі святом 1 Вересня!
5 лип. 2016

Відпочинок у дитячому таборі "Суперзагін" СЗШ №18

День безглуздого костюму, водні перегони, танці та день моди, розважальні програми для дітей все це в дитячому таборі "Суперзагін"
18 трав. 2016

Нагородження диплому літературного конкурсу "Розповім про подвиг"

ипломом першого ступеня лауреата літературного конкурсу "Розповім про подвиг" серед учнів шкіл Дніпропетровської обл. нагородили учня 9-А класу КЗ ""СЗШ №18" Маляра Владислава за твір "На все воля Божа"
23 квіт. 2016

Грамота Бояркевич Катерині учениці 6-Б класу

3 квітня 2016 року Бояркевич Катерина учениця 6 - Б класу приняла участь в екологічній акції "Тиждень Довкілля", конкурсу малюнку "Свій голос я віддаю на захист природи". Малюнок Катерини "Квітуча планета" зайняв 3 місце в участі конкурсі дитячого малюнку.
19 квіт. 2016

Лінійка «Чорнобиль не має минулого часу»

З метою виховання не байдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю як до свого, до загальнонародного болю як особистого, почуття любові до людини, землі, держави 19 квітня 2016 року в СЗШ № 18 м.Дніпродзержинськ відбулася лінійка «Чорнобиль не має минулого часу» з нагоди відзначення 30-х роковим Чорнобильської катастрофи та проведення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Перед учнями 5-8 класів виступив секретар міської асоціації «Чорнобиль» ветеран МВС, підполковник міліції Головня Юрій Іванович.
1 бер. 2016

Профорієнтація 9-11 кл.

3 груд. 2015

Міська конференція з Патріотичного виховання

03.12.2015 р. в школі було проведено міську конференцію з патріотичного виховання на тему: "Я- патріот своєї України, господар на своїй землі". В конференції пройшла під керівництвом начальника УОіН БаштаненкоО.М, спеціаліста ІМС Бабенко М.М.. На конференції були присутні ветерани війни, волонтери, адміністрація та учні шкіл міста.