20 лют. 2015

Тиждень "Масляниці"

20 лютого у 4-А класі було проведено традиційне свято «Масляна». Діти разом з класним керівником Остаповець Л.В. готувалися до цього свята. Насамперед, учням було запропоновано зібрати матеріал про традиції святкування Масляної у слов’янських народів. Діти разом з батьками знайшли та підготували багато цікавої інформації про це свято. А яке ж свято Масляної без млинців. В кожній родині існують секрети приготування цієї смачної страви. Діти за допомогою мам та бабусь підготували добірку рецептів «Млинці в моїй родині». Завершальним етапом проекту «Масляна — 2015» було проведення «Масляного ярмарку».
16 груд. 2014

КВК про зиму 2-А клас

11 груд. 2014

11-18 грудня БІбліотечні уроки в початковій школі ЧАРІВНІ КАЗКИ

22 лист. 2014

22 листопада День памя'ті жертв голодомору

20 лист. 2014

V Всеукраїнський конкурс "Грінвич"

У конкурсі взяли участь учні 2-11 класів СЗШ № 18
19 лист. 2014

IV Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко"

У конкурсі "Орлятко" взяли участь діти 6, 9, 10 класів
12 лист. 2014

Міський семінар-практикум для класних керівників 5-6 класів "Виховання патріотичної та національної свідомості шляхом використання інтерактивних форм роботи"

Відкрила семінар спеціаліст ІМС Бабенко М.М., яка відмітила, що ефективність патріотичного виховання залежить від спрямованості виховного процесу, форм та методів його організації. На розгляд вчителів була запропанована "ігра- драматизація" в музейній кімнаті, щодо життя та творчості першого директора школи, Заслуженого вчителя, учасника Великої Вітчизняної війни Шрама М.Д. "Довгий шлях до себе". Вчителі ознайомилися із шкільним проектом "Допоможемо разом" практична частина проходила на хуторі "Галушківка" у козачій садибі.
7 лист. 2014

Героям Слава!!!

Життя, як пісня, що не віддзвенить... 07.11.2014р. в СЗШ №18 відбулася лінійка вшанування пам'яті загиблих воїнів -дніпродзержинців, які загинули в зоні АТО і зустріч з захисниками Донецького аеропорту "кіборгами" в ході шкільного проекту "Допоможемо разом".
30 жовт. 2014

Патріотичний відеозал

В рамках національно-патріотичного виховання в СЗШ №18 працював патріотичний відеозал.
29 жовт. 2014

Профспілкові звітно-виборчі збори

29 жовтня в нашій школі відбулися профспілкові звітно-виборчі збори.