Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

29 жовт. 2014

Профспілкові звітно-виборчі збори

29 жовтня в нашій школі відбулися профспілкові звітно-виборчі збори.
19 жовт. 2014

IV Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко"

У конкурсі взяли участь 6,9,10 класи
2 жовт. 2014

Нагородження директора СЗШ №18 Гребінка В.В. до дня вчителя

Директор школи СЗШ № 18 була нагороджена відзнакою "За заслуги перед містом". За сумлінну творчю працю, управлінську компетентність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста та виховання гідних громадян України
1 жовт. 2014

Відкриття тижденя початкових класів.

Основним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було ,насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.
30 вер. 2014

Посвята в першокласники

Щиро вітаємо та приймаємо до нашої великої шкільної родини учнів перших класів та їхніх батьків. Бажаємо всім першокласникам влитися в наш колектив і бути гідними звання школяра. Гарних вам оцінок і щасливої дороги до світу знань.
22 вер. 2014

Проведення флеш-мобу в рамках Всесвітньої освітньої акції "Голуб миру в Україні"

22.09.2014р. в СЗШ № 18 відбувся флеш-моб "Голуб миру в Україні"
12 вер. 2014

Відкриття шкільної спартакіади!

12 вересня в нашій школі пройшло відкриття шкільної спартакіади! Це змагання сміливих, витривалих і умілих.
1 вер. 2014

Свято Першого дзвоника!

Дзвени нам дзвонику завзято, Запрошуй на урок, до книг Слова Франка повторюй всім крилаті “Нам час для України жить!”
18 черв. 2014

Випуск учнів 9 класу

Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога людини нелегка і мінлива. Та всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом – дитинство і юність.
13 черв. 2014

Зустріч із працівником ДАІ

Працівник Сектору профілактичної роботи ДАІ ознайомив дітлахів з історією Державтоінспекції та сьогоденням, продемонстрував спеціальні засоби та зброю, а також провели цікаву гру-вікторину «Правила дорожнього руху – поважай!».