Класна оцінка

19 квіт. 2016

Лінійка «Чорнобиль не має минулого часу»

З метою виховання не байдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю як до свого, до загальнонародного болю як особистого, почуття любові до людини, землі, держави 19 квітня 2016 року в СЗШ № 18 м.Дніпродзержинськ відбулася лінійка «Чорнобиль не має минулого часу» з нагоди відзначення 30-х роковим Чорнобильської катастрофи та проведення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Перед учнями 5-8 класів виступив секретар міської асоціації «Чорнобиль» ветеран МВС, підполковник міліції Головня Юрій Іванович.
1 бер. 2016

Профорієнтація 9-11 кл.

23 груд. 2015

Свято Нового року в 1-А класі

Вчитель Остаповець Л.В. разом з батьками провели Свято нового року для учнів 1-А класу
3 груд. 2015

Міська конференція з Патріотичного виховання

03.12.2015 р. в школі було проведено міську конференцію з патріотичного виховання на тему: "Я- патріот своєї України, господар на своїй землі". В конференції пройшла під керівництвом начальника УОіН БаштаненкоО.М, спеціаліста ІМС Бабенко М.М.. На конференції були присутні ветерани війни, волонтери, адміністрація та учні шкіл міста.
23 лист. 2015

Тиждень початкової школи

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси гуморесок, ігри та інсценізації веселих історій, які розвивали творчість учнів, уміння бути спостережливими, цікавими та креативними.
23 лист. 2015

Конкурс - Гра "У дивосвіті казок"

Учнф 3-Б класу разом з вчителем провели кокурс-гру "У дивосвіті казок"
9 лист. 2015

День Писемності

СЗШ № 18 вчителі української мови та літератури провели День Писемності.
22 жовт. 2015

Шкільний захід до дня Визволення міста

22.10.2015р. в СЗШ № 18 відбувся святковий концерт присвячений 72-й річниці визволення міста Дніпродзержинська для батьків та жителів мікрорайону. Гостями свята були президент СК "Дзержинець" Саусь К.В., член виконкому міської ради Гурська М.Г., директор спортивної школи ДЮСШ № 4 Кирпа О.О. Захід відбувся в теплій і привітній атмосфері святково вбраного, відремонтованого актового залу.
22 жовт. 2015

Концерт присвячений 72-й річниці визволення міста Дніпродзержинська для батьків та жителів мікрорайону

12 жовт. 2015

Допомога дитині-інваліду Сильнтьева Оля

Дитина народилася з вродженою вадою (діагноз – екстрофія сечового міхура, копія довідки про інвалідність дитини надана до управління освіти і науки).