31 січ. 2022

ітаємо!!! Пастухова Євгенія,учня 11-а класу, який посів ІІ місце в обласному турі Всеукраїнської краєзнавчої акції " Українська революція: 100 років надії і боротьби"(керівник Чорноморець Л.Л.)

24 січ. 2022

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в СЗШ № 18, (директор С. Лейва) організовано та проведено ряд заходів.
18 січ. 2022

Вітаємо Пасько Ганну, ученицю 11-А класу з перемогою в І етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад з економіки ( учитель О.В Коваленко ). Бажаємо Ганнусі здобути перемогу на обласному етапі, який відбудеться 29 січня у м.Дніпро.
29 груд. 2021

Передноворічна метушня змушує нас повірити в диво, очікуване не тільки дітьми, а й дорослими, які в душі залишаються вірними передчуттю неймовірної та чарівної казки.

28 груд. 2021

24 грудня 2021 р. завершилась декада початкової школи в СЗШ №18 (директор С.Лейва). За активну участь учні 1-4 класів були нагороджені грамотами.

24 груд. 2021

Триває декада початкової школи в СЗШ №18 (директор С.Лейва).

23 груд. 2021

Триває декада початкової школи у СЗШ №18 (директор С.Лейва).

22 груд. 2021

Календар на січень 2022 року

21 груд. 2021

Триває декада початкової школи в СЗШ №18 (директор С.Лейва).

20 груд. 2021

Триває декада початкової школи у СЗШ №18 (директор С.Лейва).