Навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами

1 черв. 2022
З метою інформування учасників освітнього процесу щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами 23 вчителя СЗШ №18 (директор С.Лейва) успішно закінчили курс підготовки інструкторів "Навчання з попередження ризиків, пов'язаних із вибухонебезпечними предметами".

А 1 червня у Міжнародний день захисту дітей учні 1-11 класів СЗШ №18 приєднались до Всеукраїнського онлайн - уроку із мінної безпеки і отримали знання, які можуть врятувати не одне життя.