22 вер. 2014

Проведення флеш-мобу в рамках Всесвітньої освітньої акції "Голуб миру в Україні"

22.09.2014р. в СЗШ № 18 відбувся флеш-моб "Голуб миру в Україні"
12 вер. 2014

Відкриття шкільної спартакіади!

12 вересня в нашій школі пройшло відкриття шкільної спартакіади! Це змагання сміливих, витривалих і умілих.
1 вер. 2014

Свято Першого дзвоника!

Дзвени нам дзвонику завзято, Запрошуй на урок, до книг Слова Франка повторюй всім крилаті “Нам час для України жить!”
18 черв. 2014

Випуск учнів 9 класу

Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога людини нелегка і мінлива. Та всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом – дитинство і юність.
13 черв. 2014

Зустріч із працівником ДАІ

Працівник Сектору профілактичної роботи ДАІ ознайомив дітлахів з історією Державтоінспекції та сьогоденням, продемонстрував спеціальні засоби та зброю, а також провели цікаву гру-вікторину «Правила дорожнього руху – поважай!».
12 черв. 2014

Ознайомлення з роботою пожежно-рятувальної частини

Змістовна і пізнавальна екскурсія до ДСНС
10 черв. 2014

Творчість вихованців пришкільного табору

Дитяча творчість - це джерело майбутніх дорослих талантів, тому так важливо виховувати почуття прекрасного і художній смак, починаючи з самого раннього віку.
9 черв. 2014

Творчий відпочинок вихованців пришкільного табору

Змістовно і цікаво організувати життя і творчість у літньому таборі, допомагає співпраця з Будинком дитячої творчості.
6 черв. 2014

Відкриття спартакіади табору відпочинку "Усмішка"

Радісне, веселе та цікаве відкриття табірної спартакіади
3 черв. 2014

Відкриття 1 зміни табору видпочинку "Усмішка"

Літо – найяскравіша, найкольоровіша і найбагатозвучніша пора року. 03 червня табір відпочинку «Усмішка» прийняв 1 зміну дітей шкільного віку.