20 лист. 2014

V Всеукраїнський конкурс "Грінвич"

У конкурсі взяли участь учні 2-11 класів СЗШ № 18
19 лист. 2014

IV Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко"

У конкурсі "Орлятко" взяли участь діти 6, 9, 10 класів
12 лист. 2014

Міський семінар-практикум для класних керівників 5-6 класів "Виховання патріотичної та національної свідомості шляхом використання інтерактивних форм роботи"

Відкрила семінар спеціаліст ІМС Бабенко М.М., яка відмітила, що ефективність патріотичного виховання залежить від спрямованості виховного процесу, форм та методів його організації. На розгляд вчителів була запропанована "ігра- драматизація" в музейній кімнаті, щодо життя та творчості першого директора школи, Заслуженого вчителя, учасника Великої Вітчизняної війни Шрама М.Д. "Довгий шлях до себе". Вчителі ознайомилися із шкільним проектом "Допоможемо разом" практична частина проходила на хуторі "Галушківка" у козачій садибі.
7 лист. 2014

Героям Слава!!!

Життя, як пісня, що не віддзвенить... 07.11.2014р. в СЗШ №18 відбулася лінійка вшанування пам'яті загиблих воїнів -дніпродзержинців, які загинули в зоні АТО і зустріч з захисниками Донецького аеропорту "кіборгами" в ході шкільного проекту "Допоможемо разом".
30 жовт. 2014

Патріотичний відеозал

В рамках національно-патріотичного виховання в СЗШ №18 працював патріотичний відеозал.
29 жовт. 2014

Профспілкові звітно-виборчі збори

29 жовтня в нашій школі відбулися профспілкові звітно-виборчі збори.
19 жовт. 2014

IV Всеукраїнський конкурс з німецької мови "Орлятко"

У конкурсі взяли участь 6,9,10 класи
2 жовт. 2014

Нагородження директора СЗШ №18 Гребінка В.В. до дня вчителя

Директор школи СЗШ № 18 була нагороджена відзнакою "За заслуги перед містом". За сумлінну творчю працю, управлінську компетентність, вагомий особистий внесок у розвиток освіти міста та виховання гідних громадян України
1 жовт. 2014

Відкриття тижденя початкових класів.

Основним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було ,насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.
30 вер. 2014

Посвята в першокласники

Щиро вітаємо та приймаємо до нашої великої шкільної родини учнів перших класів та їхніх батьків. Бажаємо всім першокласникам влитися в наш колектив і бути гідними звання школяра. Гарних вам оцінок і щасливої дороги до світу знань.