30 трав. 2014

Останній дзвоник

З теплом травневих днів нерозривно пов'язане традиційне свято – Свято останнього дзвоника.
13 трав. 2014

А ми ту славу збережемо!

Лінійка початкових класів «А ми ту славу збережемо!»
13 трав. 2014

Здоровим бути - здорово!

На базі школи було проведено міську соціально-педагогічну акцію «Здоровим бути – здорово!» щодо попередження негативних явищ у молодіжному середовищі
8 трав. 2014

105 років з дня народження О. Плевако

Співробітництво учнів 3-Б класу з бібліотекарем дитячої бібліотеки (філіал №4 ЦБС) Карпановою Світланою Олексіївною
8 трав. 2014

Акція "Обеліск"

З нагоди свята Дня Перемоги учні школи привели до ладу меморіальну дошку по вулиці Скаліка та поклали на ній квіти
24 квіт. 2014

Чорнобильська катастрофа: 28 років по тому...

Обминути дату аварії Чорнобильської АЕС не можна ніяк, тому 24 квітня учні та вчителі вкотре пригадали страшну подію 1986 року.
18 квіт. 2014

День цивільного захисту

День цивільного захисту - це можливість теоретично та практично відпрацювати алгоритм дій особового складу інституту при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Так 18 квітня в нашій школі був проведений «День цивільного захисту».
11 квіт. 2014

Молодь за здоровий спосіб життя

В рамках проведення місячника всеобучу в школі була проведена профілактична акція «Молодь за здоровий спосіб життя»
2 квіт. 2014

Місячник всеобучу

Місячник щодо дотримання законодавства про загальну середню освіту в загальноосвітніх школах міста.
12 бер. 2014

Семінар-практикум для вчителів хімії

12 березня на базі нашої школи відбувся семінар-практику для вчителів хімії на тему "Формування життєвих компетенцій у процесі вивчення хімії"