13 вер. 2013

Відкриття шкільної спартакіади

13.09 в рамках Олімпійського тижня відбулось відкриття шкільної спартакіади. В якості почесних гостей на відкритті були присутні представники СК «Дзержинець» секція боксу та футболу, та представники ДЮСШ № 4 секція акробатики.
13 вер. 2013

Єдиний день ранкової гімнастики

З нагоди проведення та відзначення Дня фізичної культури і спорту в усіх навчальних закладах області 13.09.2013 року о 8.15 відбувся Єдиний день ранкової гімнастики (зарядка).
1 вер. 2013

Сьогодні 1 вересня – День Знань!

Традиційно 1 вересня школа відзначила урочистою лінійкою. Учні та вчителі привітали один одного з новим навчальним роком і новою сторінкою в житті на шляху до здобуття нових знань.
30 серп. 2013

Серпнева педрада

30 серпня відбулась традиційна серпнева педрада.
13 серп. 2013

Наша школа готова до нового навчального року

13 серпня відбулася прийомка школи
22 черв. 2013

Початок роботи 2 зміни табору відпочинку «Усмішка» при школі

Літо – найяскравіша, найкольоровіша і найбагатозвучніша пора року. 18 червня табір відпочинку «Усмішка» приймав 2 зміну дітей шкільного віку.
22 квіт. 2013

Тиждень «Земля – мій рідний дім»

Наряду з педагогічною ярмаркою молодих спеціалістів в школі пройщов тиждень «Земля – мій рідний дім» під час якого було проведено ряд заходів у яких учні нашої школи могли проявити свої творчі здібності на тему захисту навколишнього середовища та красу природи.
22 квіт. 2013

Педагогічна ярмарка молодих спеціалістів

З 15 по 19 квітня відбувся тиждень презентації школи в рамках якого молоді спеціалісти нашої школи давали відкриті уроки.
15 бер. 2013

Атестація педагогічних працівників

15 березня була проведена чергова атестація вчителів.
12 бер. 2013

ІІІ обласний фестиваль комунікативних інтелектуальних ігор з російської мови.

12 березня 2013 року в місті Орджонікідзе пройшов ІІІ обласний фестиваль комунікативних інтелектуальних ігор з російської мови.