Початок роботи 2 зміни табору відпочинку «Усмішка» при школі

22 черв. 2013

Літо – найяскравіша, найкольоровіша і найбагатозвучніша пора року. 18 червня табір відпочинку «Усмішка» приймав 2 зміну дітей шкільного віку. Все, що складає насолоду життя в таборі «Усмішка», є результатом чіткої, обдуманої роботи педагогічного колективу. Тому не дивно, що багато батьків довіряють своїх дітей саме нам, бо після перебування у нашому таборі діти повертаються додому щасливими, здоровими з безліччю яскравих спогадів та емоцій.

Святкування відкриття табору розпочалось з урочистої лінійки, де начальник табору Лейва С.А. від усього серця привітала дітей з відкриттям другої зміни і побажала гарного настрою, змістовного відпочинку, теплих, сонячних днів та приємних вражень від перебування в пришкільному таборі. На урочистій лінійці загони презентували емблеми девізи, бечівки. Вихованців були ознайомлені з правилами табірного життя.

Фото 1. Відкриття другої зміни

Після урочистої лінійки дітям запропонували взяти участь у конкурсі дитячого малюнку на асфальті «Яскраві кольори літа». Відтак, озброївшись крейдою, дітлахи трьох  загонів дружно взялися за роботу. Кожен мав змогу образно висловити своє розуміння та уяву. За результатами конкурсу, хоч як було важко визначитися з кращими роботами, врешті визначили переможців. Їх нагородили солодкими подарунками.

Фото 2. Конкурс малюнків на асфальті

За три дні вихованці табору вже побували в дитячому екологічному центрі, в музеї історії ДМКД, і до Дня скорботи переглянули фільми про Велику Вітчизняну Війну.

Фото 3. Відвідування музею історії ДМКД

2 зміна прийняла на відпочинок 74 дитини, серед яких учні із соціально-незахищених сімей, пільгових категорій і просто обдаровані діти. Кожного дня діти забезпечені триразовим харчуванням. Меню максимально наближене до відповідних фізіологічних норм, визначається високим асортиментом справ, містить достатню кількість фруктів та ягід.

Ми вважаємо, що діти нашого табору будуть щасливими, здоровими і матимуть безліч спогадів.