15 лют. 2013

24-та річниця виведення радянських військ з Афганістану

15 лютого 1989 року з Афганістану були повністю виведені радянські війська. Минуло 24 роки з часу завершення там бойових дій. В честь цієї події в школі були проведено ряд заходів.
21 груд. 2012

В школі пройшов міський семінар-практикум для практичних психологів загальноосвітніх шкіл міста

20 грудня в нашій школі відбувся міський семінар-практикум для практичних психологів загальноосвітніх шкіл міста
3 груд. 2012

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями.

3 грудня — Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. В цей день учні 2-Б класу разом із класним керівником відвідали інваліда І групи Аверенко Ганну Олександрівну.
27 лист. 2012

День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років

24 листопада школа вшанувала пам'ять жертв голодомору.
17 лист. 2012

Тиждень української писемності та мови

З 9 по 16 листопада в школі проходив тиждень української писемності та мови
7 лист. 2012

Під час осінніх канікул в школі пройшов І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплінпредметів

Під час осінніх канікул в школі пройшов І етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін: іноземниої мови. математика, фізики, хімії , історії. тощо...
23 жовт. 2012

23 жовтня в школі відбулось свято «Веселкова країна»

2 жовт. 2012

До Міжнародного дня людей похилого віку учителі та учні КЗ "СЗШ № 18" урочисто привітали ветеранів педагогічної праці.

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана. Тож наші вчителі та учні урочисто привітали ветеранів педагогічної праці.
9 вер. 2012

Вересень... запис до гуртків

В школі відбувся традиційний запис до гуртків.
9 вер. 2012

Олімпійський тиждень

З 3 по 7 вересня в школі проходить олімпійський тиждень, який присвячений Дню відзначення фізичної культури та спорту. В рамках тижня: міні - турніри, естафети, вікторини.