8 лист. 2013

День української писемності та мови

З нагоди Дня української писемності та мови відбулась урочиста посвята перших класів у Веселчата

Заходи до Дня визволення міста

В рамках 70-ї річниці визволення Дніпродзержинська від фашистських загарбників наші учні прийняли участь в мітинзі на військовому кладовищі та відвідали виставку в шкільній бібліотеці

Свято осені

Для учнів початкових класів в школі відбулось "Свято осені"

Урок мужності

25 жовтня Дніпродзержинськ відзначає 70-у річницю визволення від фашистських загарбників. З цієї нагоди в школі пройшов урок мужності «Не згасити вогонь пам'яті»
23 жовт. 2013

Поздоровлення ветерана Великої Вітчизняної війни

З нагоди 70-Ї річниці наші школярі відвідали ветерана Михайла Єгоровича Бєлякова
22 жовт. 2013

День визволення міста

До 70-річчя визволення рідного міста від німецько-фашистських загарбників. наші школярі ще раз пригадали той суворий час 1941–1945 років, та прийняли участь у концерті "А пам'ять жива", виконавши пісні воєнної тематики.
17 жовт. 2013

Посвячення в школярі

17 жовтня наші першокласники прийняли посвяту в ШКОЛЯРІ
16 жовт. 2013

Європейський тиждень місцевої демократії

В рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії в школі відбувася урок в 10 класі в "Як стати господарем своєї громади"
14 жовт. 2013

День Українського козацтва

14 жовтня в школі відбувся захід "Козацькі розваги", присвячений Дню козацтва. У заході взяли участь всієї школи. Проводилися кокурси та естафети, а також перегляд стрічки про Отамана Івана Сірка.
5 жовт. 2013

Поздоровлення ветеранів педагогічної праці

З нагоди Дня вчителя, третього жовтня відбулось урочисте привітання ветеранів педагогічної праці нашої школи