День Українського козацтва

14 жовт. 2013
14 жовтня в школі відбувся захід "Козацькі розваги", присвячений Дню Українського козацтва. У заході взяли участь всієї школи. Проводилися кокурси та естафети, а також перегляд стрічки про Отамана Івана Сірка.

Де́нь Украї́нського коза́цтва — свято України. Відзначається щорічно 14 жовтня в день свята Покрови Пречистої Богородиці згідно з Указом Президента України від 07.08.1999 № 966/99. 7 серпня 1999 року Президент України, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення, визначив цю дату своїм указом.