Європейський тиждень місцевої демократії

16 жовт. 2013
В рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії в школі відбувася урок в 10 класі в "Як стати господарем своєї громади"

Європейський тиждень місцевої демократії є щорічною загальноєвропейською кампанією, що включає національні і місцеві заходи, які проходять у всіх державах-членах Ради Європи з метою поширення інформації про можливості розвитку місцевої демократії і сприяння ідеї демократичної участі на місцевому рівні.

Заходи ЄТМД проводяться у тиждень, що включає 15 жовтня - дату відкриття до підписання Європейської хартії місцевого самоврядування у 1985 році.

В рамках проведення ЄТМД в школі відбувася урок в 10 класі "Як стати господарем своєї громади". Урок провела Потапова Тамара Микитівна. Також на урок завітала директор Гребінка Валентина Василівна.