ІІІ обласний фестиваль комунікативних інтелектуальних ігор з російської мови.

12 бер. 2013
12 березня 2013 року в місті Орджонікідзе пройшов ІІІ обласний фестиваль комунікативних інтелектуальних ігор з російської мови.

12 березня 2013 року Будинок творчості міста Орджонікідзе гостинно зустрів учасників ІІІ обласного фестивалю комунікативних інтелектуальних ігор з російської мови. Вперше взяли участь у фестивалі учні 6-А класу нашої школи: Бассараб Данило, Збаранська Дарина, Соколовська Олександра, Кошель Віолета, Горєлова Поліна, Черняк Юлія. Поряд з шестикласниками були вчитель російської мови, заступник директора з виховної роботи Лейва Світлана Анатоліївна та педагог-організатор Сорока Галина Володимирівна. Під час конкурсів учням стали в нагоді знання російської мови, тонке відчуття слова, вміння логічно мислити, креативно висловлювати свої думки. Діти добре справились із завданнями всіх конкурсів, гідно представивши місто Дніпродзержинськ та нашу школу, зайнявши ІІІ командне місце. Усі учні отримали диполми фестивалю, подарнки від суперників та солодкі призи. Жюрі фестивалю очолила методист ДОІППО міста Дніпропетровська Чубарова Марина Євгеніївна, редактор київського журналу "Русская словесность" В.О. Корсаков та керівник фонду "Русская школа" О.М. Кондряков.