20 бер. 2015

Виставка документації ПК

20 березня 2015р. делегати від первинної профспілкової організації СЗШ № 18 взяли участь у роботі XXVI звітно-виборної конференції Дніпродзержинської організації Профспілки працівників освіти і науки України.Голова первинної профспілкової організації СЗШ № 18 Шелекета Л.В. нагороджена Почесною Грамотою Президії Федерації профспілок України
20 бер. 2015

Атестація педпрацівників СЗШ № 18 2014-2015 н.р.

У 2014/2015 н.р. у закладі проатестовано 5 педпрацівників. Основними завданнями, які вирішувалися в ході атестації були: стимулювання цілеспрямованого неперервного підвищення професійного рівня педагогічних працівників; визначення відповідності педагогічного працівника займаній посаді та рівню кваліфікації. Основними завданнями, які вирішувалися в ході атестації були: стимулювання цілеспрямованого неперервного підвищення професійного рівня педагогічних працівників; визначення відповідності педагогічного працівника займаній посаді та рівню кваліфікації,.
12 бер. 2015

Брейн-ринг за творчістю Т.Г. Шевченка

12.03.2015р. вчителем української мови та літератури Лопатко В.А. було проведено у 9 класі брейн-ринг за творчістю Т.Г. Шевченка.
10 бер. 2015

"До дня Шевченка"

10 березня 2015р. в нашій школі пройшло свято "Йду з дитинства до Тараса", в якому прийняли участь учні початкових класів.
10 бер. 2015

"Міс Веснянка"

10 березня 2015 року відбувся конкурс краси "Міс Веснянка 2015" серед учнів 4-Б класу
3 бер. 2015

"Прощавай, Букварику!"

Діти перших класів СЗШ № 18 провели свято "Прощавай, Букварику!". Благословенна та ясна година, коли Буквар бере до рук дитина… Яка це відповідальна мить! З цього часу в житті дітей розпочинається новий період, бо Буквар — це перша сходинка до знань.
20 лют. 2015

Тиждень "Масляниці"

20 лютого у 4-А класі було проведено традиційне свято «Масляна». Діти разом з класним керівником Остаповець Л.В. готувалися до цього свята. Насамперед, учням було запропоновано зібрати матеріал про традиції святкування Масляної у слов’янських народів. Діти разом з батьками знайшли та підготували багато цікавої інформації про це свято. А яке ж свято Масляної без млинців. В кожній родині існують секрети приготування цієї смачної страви. Діти за допомогою мам та бабусь підготували добірку рецептів «Млинці в моїй родині». Завершальним етапом проекту «Масляна — 2015» було проведення «Масляного ярмарку».
16 груд. 2014

КВК про зиму 2-А клас