17 жовт. 2013

17 жовтня наші першокласники прийняли посвяту в ШКОЛЯРІ
16 жовт. 2013

Європейський тиждень місцевої демократії

В рамках проведення Європейського тижня місцевої демократії в школі відбувася урок в 10 класі в "Як стати господарем своєї громади"
14 жовт. 2013

День Українського козацтва

14 жовтня в школі відбувся захід "Козацькі розваги", присвячений Дню козацтва. У заході взяли участь всієї школи. Проводилися кокурси та естафети, а також перегляд стрічки про Отамана Івана Сірка.
5 жовт. 2013

Поздоровлення ветеранів педагогічної праці

З нагоди Дня вчителя, третього жовтня відбулось урочисте привітання ветеранів педагогічної праці нашої школи
13 вер. 2013

Відкриття шкільної спартакіади

13.09 в рамках Олімпійського тижня відбулось відкриття шкільної спартакіади. В якості почесних гостей на відкритті були присутні представники СК «Дзержинець» секція боксу та футболу, та представники ДЮСШ № 4 секція акробатики.
13 вер. 2013

Єдиний день ранкової гімнастики

З нагоди проведення та відзначення Дня фізичної культури і спорту в усіх навчальних закладах області 13.09.2013 року о 8.15 відбувся Єдиний день ранкової гімнастики (зарядка).
1 вер. 2013

Сьогодні 1 вересня – День Знань!

Традиційно 1 вересня школа відзначила урочистою лінійкою. Учні та вчителі привітали один одного з новим навчальним роком і новою сторінкою в житті на шляху до здобуття нових знань.
30 серп. 2013

Серпнева педрада

30 серпня відбулась традиційна серпнева педрада.
13 серп. 2013

Наша школа готова до нового навчального року

13 серпня відбулася прийомка школи
22 черв. 2013

Початок роботи 2 зміни табору відпочинку «Усмішка» при школі

Літо – найяскравіша, найкольоровіша і найбагатозвучніша пора року. 18 червня табір відпочинку «Усмішка» приймав 2 зміну дітей шкільного віку.