30 серп. 2012

На Дніпропетровщині з 1 вересня 2012 року почне працювати «Обласна електронна школа», до складу якої входять Інтернет-школа для дітей з особливими потребами та Інтернет-школа для обдарованих дітей. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
30 серп. 2012

Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині з 1 вересня 2012 року буде запущений Інтернет-проект «Електронний дитячий садок»»

На Дніпропетровщині з 1 вересня 2012 року буде запущений Інтернет-проект «Електронний дитячий садок». Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
30 серп. 2012

Для підвищення конкурентоспроможності учнів ПТУ на Дніпропетровщині буде створено 3 центри нових технологій

Для впровадження передових технологій в профтехосвіту і підвищення конкурентоспроможності учнів, на Дніпропетровщині на базі ПТУ створюються центри нових технологій. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників Дніпропетровської області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. Олександр Вілкул зазначив, що на сьогодні в області вже функціонує 16 таких центрів. До кінця навчального року планується створити ще 3.
30 серп. 2012

Олександр Вілкул: «На Дніпропетровщині в рамках впровадження нового Держстандарту початкової школи всі вчителі іноземної мови пройшли курси підвищення кваліфікації»

На Дніпропетровщині в рамках впровадження нового Державного стандарту початкової школи всі вчителі іноземної мови пройшли курси підвищення кваліфікації. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників області, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
30 серп. 2012

Олександр Вілкул: «Дніпропетровська область впроваджує сучасні міжнародні принципи розвитку професійно-технічної та вищої освіти»

Дніпропетровська область впроваджує сучасні міжнародні принципи розвитку професійно-технічної та вищої освіти. Про це сказав губернатор Олександр Вілкул на обласній серпневій конференції педагогічних працівників регіону, що пройшла за участі Міністра освіти та науки, молоді та спорту Дмитра Табачника. На конференції було підбито підсумки розвитку освітньої галузі в області у 2011/2012 навчальному році та визначені плани на 2012/2013 навчальний рік.
11 квіт. 2012

Відкритий урок з «Основ здоров’я» в 4 класі

11 квітня був проведений відкритий урок з «Основ здоров’я»
11 квіт. 2012