23 лист. 2015

Конкурс - Гра "У дивосвіті казок"

Учнф 3-Б класу разом з вчителем провели кокурс-гру "У дивосвіті казок"
9 лист. 2015

День Писемності

СЗШ № 18 вчителі української мови та літератури провели День Писемності.
22 жовт. 2015

Шкільний захід до дня Визволення міста

22.10.2015р. в СЗШ № 18 відбувся святковий концерт присвячений 72-й річниці визволення міста Дніпродзержинська для батьків та жителів мікрорайону. Гостями свята були президент СК "Дзержинець" Саусь К.В., член виконкому міської ради Гурська М.Г., директор спортивної школи ДЮСШ № 4 Кирпа О.О. Захід відбувся в теплій і привітній атмосфері святково вбраного, відремонтованого актового залу.
22 жовт. 2015

Концерт присвячений 72-й річниці визволення міста Дніпродзержинська для батьків та жителів мікрорайону

12 жовт. 2015

Допомога дитині-інваліду Сильнтьева Оля

Дитина народилася з вродженою вадою (діагноз – екстрофія сечового міхура, копія довідки про інвалідність дитини надана до управління освіти і науки).
2 жовт. 2015

День працівників освіти

Вчителю мудрий, Вчителю добрий, Нас научили Ви, Нас Ви ростили, Дай Боже щастя, Вам, справжня людина, Щоб мали терпіння, Щоб мали сили.
1 вер. 2015

Перше Вересня 2015-2016 н.р.

1 вересня 2016-го року запам’ятається наймолодшим школярам — першокласникам, які з нетерпінням очікують разом зі своїми педагогами й батьками на запрошення приєднатися до нашого шкільного товариства.
12 черв. 2015

Зустріч добровольців Дніпропетровської ЧОТИ в таборі "Усмішка"

Незабаром двадцять добровольців Дніпропетровської ЧОТИ відправляються в зону бойових дій. Перед від’їздом їх запросив і тепло прийняв табір відпочинку «Усмішка» при СЗШ №18 (12 червня 2015року). Діти готувалися до цієї зустрічі, кожен хотів прийняти участь і виразити свою подяку за щасливе дитинство. Вихованці табору відпочинку подарували бійцям теплоту своїх маленьких сердець у вигляді пісень, танців, віршів. І звичайно не обійшлось без подарунків. Особливо сподобався бійцям оберіг у вигляді серця та лелек.
10 черв. 2015

Перші дні табору "УСМІШКА"

Яке чудове літо, коли тебе оточують багато друзів і квітів! Пришкільний табір "УСМІШКА" відчинив двері допитливим малюкам і повів їх стежинами казки та чудових мандрівок.
25 бер. 2015

Виставка-ярмарок педагогічних ідей 2015року