1 вер. 2016

Перший урок в 4 - Б класі "Це наше - і це твоє"

Перший урок в 4 - Б класі в бібліотеці школи "Це наше - і це твоє", провели Саєнко І.П. та Шелекета Л.В.
1 вер. 2016

Свято Першого дзвоника!

Школа щиро зустрічає дітей 1-х класів зі святом 1 Вересня!
5 лип. 2016

Відпочинок у дитячому таборі "Суперзагін" СЗШ №18

День безглуздого костюму, водні перегони, танці та день моди, розважальні програми для дітей все це в дитячому таборі "Суперзагін"
18 трав. 2016

Нагородження диплому літературного конкурсу "Розповім про подвиг"

ипломом першого ступеня лауреата літературного конкурсу "Розповім про подвиг" серед учнів шкіл Дніпропетровської обл. нагородили учня 9-А класу КЗ ""СЗШ №18" Маляра Владислава за твір "На все воля Божа"
23 квіт. 2016

Грамота Бояркевич Катерині учениці 6-Б класу

3 квітня 2016 року Бояркевич Катерина учениця 6 - Б класу приняла участь в екологічній акції "Тиждень Довкілля", конкурсу малюнку "Свій голос я віддаю на захист природи". Малюнок Катерини "Квітуча планета" зайняв 3 місце в участі конкурсі дитячого малюнку.
19 квіт. 2016

Лінійка «Чорнобиль не має минулого часу»

З метою виховання не байдужості до минулого і майбутнього своєї держави, співчуття до чужого болю як до свого, до загальнонародного болю як особистого, почуття любові до людини, землі, держави 19 квітня 2016 року в СЗШ № 18 м.Дніпродзержинськ відбулася лінійка «Чорнобиль не має минулого часу» з нагоди відзначення 30-х роковим Чорнобильської катастрофи та проведення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи. Перед учнями 5-8 класів виступив секретар міської асоціації «Чорнобиль» ветеран МВС, підполковник міліції Головня Юрій Іванович.
1 бер. 2016

Профорієнтація 9-11 кл.

23 груд. 2015

Свято Нового року в 1-А класі

Вчитель Остаповець Л.В. разом з батьками провели Свято нового року для учнів 1-А класу
3 груд. 2015

Міська конференція з Патріотичного виховання

03.12.2015 р. в школі було проведено міську конференцію з патріотичного виховання на тему: "Я- патріот своєї України, господар на своїй землі". В конференції пройшла під керівництвом начальника УОіН БаштаненкоО.М, спеціаліста ІМС Бабенко М.М.. На конференції були присутні ветерани війни, волонтери, адміністрація та учні шкіл міста.
23 лист. 2015

Тиждень початкової школи

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи. Конкурси гуморесок, ігри та інсценізації веселих історій, які розвивали творчість учнів, уміння бути спостережливими, цікавими та креативними.