Міський семінар-практикум для класних керівників 5-6 класів "Виховання патріотичної та національної свідомості шляхом використання інтерактивних форм роботи"

12 лист. 2014
Відкрила семінар спеціаліст ІМС Бабенко М.М., яка відмітила, що ефективність патріотичного виховання залежить від спрямованості виховного процесу, форм та методів його організації. На розгляд вчителів була запропанована "ігра- драматизація" в музейній кімнаті, щодо життя та творчості першого директора школи, Заслуженого вчителя, учасника Великої Вітчизняної війни Шрама М.Д. "Довгий шлях до себе". Вчителі ознайомилися із шкільним проектом "Допоможемо разом" практична частина проходила на хуторі "Галушківка" у козачій садибі.

Відкрила семінар спеціаліст ІМС Бабенко М.М., яка відмітила, що ефективність патріотичного виховання залежить від спрямованості виховного процесу, форм та методів його організації. На розгляд вчителів була запропанована "ігра- драматизація"  в музейній кімнаті, щодо життя та творчості першого директора школи, Заслуженого вчителя, учасника Великої Вітчизняної війни Шрама М.Д. "Довгий шлях до себе". Вчителі ознайомилися із шкільним проектом "Допоможемо разом" практична частина проходила на хуторі "Галушківка" у козачій садибі.