Випуск учнів 9 класу

18 черв. 2014
Час змінює все, що оточує нас. Довга життєва дорога людини нелегка і мінлива. Та всім неодмінно світитиме далеким вогником, оповитим солодким, стискаючим серце спогадом – дитинство і юність.

18 червня 2014 року в нашій школі відбувся випуск учнів 9 класу.

З вітальним словом до учнів звернулися директор школи В.В. Гребінка, яка зачитала наказ по школі про вручення свідоцтв про базову середню освіту і нагородила учнів і батьків 9-го класу грамотами, заступник директора з виховної роботи С.А. Лейва, класний керівник Н.О. Заходняк, Т.В. Распутніа, яка вела дітей з 5 по 8 клас, а також перша вчителька дев’ятикласників В.М. Іванова, яка не лише привітала випускників, але й подякувала всьому трудовому колективу школи за гідне виховання дітей.