Зустріч із працівником ДАІ

13 черв. 2014

Літні шкільні канікули – щаслива пора для тисяч маленьких громадян України. Школярі активно відпочивають, а дорослі не менш активно працюють, щоб зробити їх відпочинок цікавим, змістовним, а головне – безпечним. Зазвичай великий обсяг профілактичної роботи покладається саме на працівників ДАІ.

І тому працівник ДАІ завітав в гості у наш літній табір. Працівник Сектору профілактичної роботи ДАІ ознайомив дітлахів з історією Державтоінспекції та сьогоденням, продемонстрував спеціальні засоби та зброю, а також провели цікаву гру-вікторину «Правила дорожнього руху – поважай!».

Загалом, зустріч виявилася дуже змістовною та пізнавальною. Діти були дуже активними та охочими до знань, а працівник ДАІ, в свою чергу, намагався відповісти на всі запитання та розповісти про професію якнайширше.