ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА.

13 груд. 2021
ТИ ЗНАЄШ, ЩО ТИ ЛЮДИНА.

В рамках правового тижня та з нагоди Міжнародного дня прав людини, в СЗШ 18 (директор С. Лейва) було проведено заходи, спрямовані на забезпечення прав дитини та дотримання національних і загальнолюдських моральних принципів, висвітлення питань міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів її захисту:
• тренінги на тему «Мій улюблений світ без насилля», «Проблематика прав людини в сучасному суспільстві»;
• виставка лепбуків «Мої права», «Права і обов’язки дитини», «Я маю право…»;
• конкурси учнівських малюнків: «Мої права в малюнках», «Мої права захищені державою», «Особисті права», «Права людини очима дітей», «Мої права згідно Конвенції ООН про права дитини», «Ми маємо право жити щасливо», «Права дитини та людини – очима дитини»;
• книжкові, тематичні виставки «Конституція України – гарант прав та свобод українців», «Конституційний захист прав, свобод людини, громадянина», «Правова література», «Що треба знати про право і закон», «Ти знаєш, що ти людина…".
Для старшокласників був проведений правовий квест "Правові лабіринти''.
Проведення різноманітних заходів мали на меті підвищити правову культуру дітей, стимулювати в них бажання реалізувати свої права, необхідність виконувати обов’язки, виховувати повагу до прав інших.
Робота над формуванням правових відносин продовжується і далі. Вона сприяє розширенню правових знань дітей, формує вміння співвідносити в житті норми моралі і права.