День відкритих дверей у Заводському районному відділі поліції

12 груд. 2018
До місячника правого виховання

12 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права Заводським районним відділом філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області за участю соціального педагога Інги Гаврилюк проведений «День відкритих дверей» для учнів 8 та 9 класів середньої загально освітньої школи № 18 м.Камꞌянське.
День відкритих дверей у Заводському районному відділі організовано з метою інформування підлітків щодо завдань та напрямків діяльності уповноважених органів з питань пробації.
Головна мета заходу полягала у інформованні молоді про правову політику держави у сфері пробації, ознайомлення підлітків з їх правами, запобігання дискримінації та насильства в школі та відповідальність за вчинення правопорушень. Співробіітники відділу намагались навчити юнаків використовувати правові знання у життєвих ситуаціях, розвивати вміння аргументовано висловлювати свої думки, відстоювати свою точку зору, поважати оппонента.
Увагу учнів було сконцентровано на недопущення ними у подальшому житті випадків порушень законності та правопорядку, було наведено декілька конкретних прикладів з життєвого шляху субיִєктів пробації, які перебувають на обліку у відділі.
Особливо юнаки були вражені розповіддю про своє життя засудженого В., який має 9 судимостей та 13 років перебування за гратами. В процесі спілкування з підлітками засуджений довів, що життя злочинця не може бути прикладом, що, озираючись на своє минуле, він ніколи б не скоїв свій перший злочин, і зміг би прожити зовсім інше, щасливе життя, мати сімיִю, дітей. Конкретний приклад конкретної людини можливо надасть поштовх замислитися зовсім молоду людину про подальший вибір свого життєвого шляху.
Підсумовуючи проведення заходу, молоді люди подякували співробітникам відділу за цікаву та змістовну зустріч.