10 лист. 2023
Нам є чим пишатися. Учнівська та педагогічна спільноти Ліцею №18 (директор С. ЛЕЙВА) долучилися до українсько-американського проєкту «Рання профілактика торгівлі людьми та експлуатації серед дітей віком 6-13 років».

Ольга Володимирівна Гиркало та Жанна Вікторівна Мельник пройшли всеукраїнський відбір і стали учасниками команди з апробації програми "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" для учнів 5-6 класів.
Наші заступники директора з навчально-виховної роботи провели у Києві майстер-класи для педагогів України з питань Особиста гідність та Громадянська позиція. Теми були обрані з урахуванням актуальності та значущості для сьогодення.
Педагогічний та учнівський колективи ліцею за щедрої підтримки американського народу через проєкт Агенства США з міжнародного розвитку (UNSAID)та за сприяння Міністерства освіти і науки Україні в освітній діяльності проведуть апробацію посібника "Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція" для учнів 5-6 класів.
Протягом 2019-2020 навчального року наш заклад брав участь у проєкті "Попередження торгівлі людьми шляхом формування життєвих компетентностей дітей" для учнів 1-4 класів. Після вдалої апробації нашими учнями даної програми посібник отримав гриф Міністерства освіти і науки України.