Карпати - це світ гір.

10 лист. 2023

Карпати - це світ гір. Світ казкової, дивовижної краси. Ліцеїсти нашого закладу (директор Світлана ЛЕЙВА) насичено провели осінні канікули у Славсько. Щиро завдячуємо нашому другу, людині з великим щирим серцем,голові ГО " Схід і захід єдині назавжди" Василь Конько . Василь Вікторович попіклувався,щоб дітям було цікаво і змістовно. Ліцеїсти познайомилися з історією Тустані, побували на водоспаді Кам'янка, у курортному містечку Трускавець,на горах Маківка та Захар Беркут,більше дізналися про побут гуцулів , милувалися красою карпатських гір .
Діти одночасно відпочивали і вивчали історію країни, знайомилися з мовним колоритом рідної мови. Найкращі і найактивніші учні ліцею на згадку про поїздку були нагороджені цінними подарунками від дяді Васі. З нетерпінням чекаємо на наступну поїздку в Карпати