«О, спорт! Ти – мир!»

11 вер. 2023
Під таким гаслом відбулося відкриття спартакіади в Ліцеї №18 (директор C.Лейва) присвяченої Дню фізичної культури і спорту. Це свято зібрало разом багато дітей, батьків і просто прихильників здорового способу життя.

«О, спорт! Ти – мир!»
Під таким гаслом відбулося відкриття спартакіади в Ліцеї №18 (директор C.Лейва) присвяченої Дню фізичної культури і спорту. Це свято зібрало разом багато дітей, батьків і просто прихильників здорового способу життя.
Феєричні виступи команд дівчат черлідингу СК «Прометей» (тренери: Валерія Соловей, Анастасія Холобко та Альона Козинець) зарядили усіх присутніх енергією та позитивом.
Тримаючи факел із вогнем чесної і справедливої боротьби, учні 7 та 9-А класів – Микита Рябцев (учасник обласних та Всеукраїнських змагань зі спортивної акробатики) та Назар Брильов (чемпіон Європи, учасник Чемпіонату світу 2023 з тхеквондо ВТ, володар чорного поясу) урочистою ходою розпочали парад чемпіонів.
На святі були присутні гості – директор ЦТКЕУМ «Горицвіт» Дмитро Котов, вихованці ДЮСШ №4 разом із тренерами.
Яскравими показовими виступами порадували глядачів зірочки нашого закладу, вихованці ДЮСШ №4 переможці міських, обласних та Всеукраїнських змагань із спортивної акробатики – Варвара Гузь, Василіса Святкова та Микита Рябцев. А також Ксенія Сизоненко та Софія Бабінчук, кандидати в майстри спорту зі спортивної акробатики (тренери Ганна Романова та Людмила Шапорева).
Чутливим був виступ юної гімнастки Катерини Малихіної, яка показала елементи вправ без предмету і з предметом у складно-координаційній моториці під музичний супровід (тренер Олена Кондратюк).
Неперевершеним показовим виступом здивували глядачів вихованці ДЮСШ №4 з відділення тхеквондо ВТ ( тренер-викладач Кирило Ковдря).
Наприкінці свята усі діти із задоволенням долучилися до танцювально-розважального флешмобу.
Фіналом нашого спортивного свята стала цікава, запальна квест гра «Олімпійськими стежками» для 5-11 класів, яку розробили і провели вчителі фізичної культури Володимир Трофімчук та Наталія Галька.