Пам'ятай, Україна - твій дім

2 жовт. 2023
Напередодні свята Дня захисників і захисниць України у Ліцеї №18 (директор С.ЛЕЙВА) пройшов патріотичний урок "Пам'ятай, Україна - твій дім".

Напередодні свята Дня захисників і захисниць України у Ліцеї №18 (директор С.ЛЕЙВА) пройшов патріотичний урок "Пам'ятай, Україна - твій дім". Члени учнівського самоврядування організували зустріч з ветераном російсько-української війни, майором Борисом БІЦАЄМ, який з перших днів війни стояв на захисті кордонів нашої держави. Борис Дмитрович розказав цікаві історії із військового життя, діти переглянули відеоролик про 138 зенітно-ракетну бригаду, яка боронить небо Дніпропетровщини. Справжнім сюрпризом для педагогів Ліцею стало привітання зі святом від колишньої випускниці закладу Ольги Фартушної, яка зараз боронить Україну від ворога.
Такі зустрічі вкрай необхідні, щоб молодь вкотре переконалася, що Україна починається з тебе.