#всеукраїнський_місячник_шкільнихбібліотек2023

4 лист. 2023
Вже традиційно учні 1-11 класів Ліцею № 18 (директор С.Лейва) долучилися до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить 1–31 жовтня, під гаслом «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!».

Вже традиційно учні 1-11 класів Ліцею № 18 (директор С.Лейва) долучилися до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, що проходить 1–31 жовтня, під гаслом «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!».

Мета заходу – втілення основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України», а також привернення уваги до питання патріотичного виховання у нашій державі, розкриття виховної функції шкільної бібліотеки, об’єднання зусиль педагогічного колективу і бібліотеки щодо розвитку патріотизму зростаючої особистості, пробудженню в учнів інтересу до історії України та рідного краю.
У Ліцеї було проведено ряд заходів: переглянули пізнавальні відео «Колекція цікавинок про Україну» та «Незвичайні книжки», відгадували українські народні казки, провели квест «Знаю, користуюся, вивчаю». Любов до України сьогодні має надто велику ціну і це сьогоднішні школярі дуже добре усвідомлюють.