СХІД І ЗАХІД ЄДИНІ,БО ЦЕ УКРАЇНА!

12 лист. 2022
СХІД І ЗАХІД ЄДИНІ,БО ЦЕ УКРАЇНА!

10 днів неймовірних вражень.Осінні канікули в учнів Ліцею 18 пройшли насичено та цікаво . У рамках участі у волонтерському проєкті" Міст дружби" між Ліцеєм 18 та закладами освіти Тернополя,Збаража,
з метою вивчення історії та культури різних регіонів України, виховання патріотичних почуттів, товариськості, поваги до звичаїв та обрядів Львівщини, любові до рідної природи, діти провели 10 незабутніх днів у Славсько. За цю подорож завдячуємо Василю Конько, голові ГО " Схід Захід єдині назавжди" ,людині з великим добрим серцем,який зробив не одну добру справу. Василь Вікторович об'єднав дітей військових, дітей-волонтерів, переселенців зі сходу та заходу України, щоб молодь змогла на деякий час забути жахи війни, поринути у дивовижний світ природи та глибше пізнати культуру і звичаї народу. Окрилені новими враженнями, учні вкотре переконалися СХІД І ЗАХІД ЄДИНІ,БО ЦЕ УКРАЇНА!

Детальніше: https://www.facebook.com/groups/310176609819169/permalink/1267753007394853/