ВІДКРИВАЄМО ДРУГИЙ ФРОНТ

5 вер. 2022
ВІДКРИВАЄМО ДРУГИЙ ФРОНТ

Під таким гаслом педагоги Ліцею №18 (директор С.Лейва) провели виїзну серпневу педагогічну раду. Напередодні нового навчального року кожному педагогу довелося розв'язувати задачу ** ( з двома зірочками).
Розв’язків цієї задачі може бути декілька, але результат один - 100-відсоткова безпека всіх учасників освітнього процесу, збереження всіх учасників освітнього процесу живими, фізично й психологічно здоровими!
Педагогічна рада проходила у форматі флеш тренінгу, під час якого педагоги підвищили свою психологічну компетентність, змогли практично потренуватися з питань евакуації учнів до тимчасового укриття, визначили пріоритетні завдання на навчальний рік. За допомогою різних практичних вправ, педагоги зрозуміли, що таке психологічне благополуччя, як важливо відновлюватися після психологічних проблем, повертатися до початкової форми після всіх челенджів життя. Творча група педагогів Ліцею поділилася досвідом з організації креативного освітнього простору в умовах НУШ. Учителі початкової школи урочисто передали Найкращих Учнів Школи у майстерні руки учителів - предметників.
Озвучивши спільні рішення, відкрили другий фронт - освітній. Тримаймо стрій, рухаймося далі задля спільної ПЕРЕМОГИ на усіх фронтах.

Детальніше: https://www.facebook.com/groups/310176609819169/permalink/1216689225834565/