Другий день декади початкової школи в СЗШ 18 (директор C.Лейва) був не менш цікавий, ніж попередній. Учні брали участь в акції "Прикрашаємо класну кімнату".

16 груд. 2021

Почала працювала майстерня Діда Мороза. Діти із захопленням виготовляли новорічні поробки. Надовго запам’ятається дітворі цей конкурс, в якому вони показали свою фантазію, творчість, талант.
А на завершення вчитель англійської мови (Кучинська О.О) провела показовий урок з учнями 2 -А класу. Школярі виконували такі цікаві завдання: «Тобі подобається?», «Рахуємо англійською», «Збери портфель», «Заведи годинник». Другокласники в ході уроку склали лепбук «Моя школа», узагальнюючи знання з теми.
День видався насиченим та сповненим позитивними емоціями.