Третій день декади початкової школи СЗШ № 18 (директор С.Лейва) був цікавим та пізнавальним.

17 груд. 2021

Учні 2-Б класу (вчитель Г.Яскіч) на уроці «Я досліджую світ» виконували інтегровані завдання з математики та української мови. Групова робота з LEGO сприяла розвитку проєктного мислення.
У 1-А класі (вчитель Ю. Мельник) відбувся урок образотворчого мистецтва. На уроці панувала дружня атмосфера. Діти старанно та із задоволенням виконували завдання. Учні ознайомилися з незвичайним методом малювання за допомогою виделок. Цікаві завдання сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини. Виховувати почуття прекрасного, розвивати позитивно-емоційне ставлення до пізнання навколишнього, активність, творчість, оригінальність учнів – така була мета третього творчого дня.
Запрацювала виставка новорічних поробок. Кожна робота по-своєму неповторна. Скільки дітей – стільки здібностей.