Триває декада початкової школи в СЗШ №18 (директор С.Лейва).

21 груд. 2021
Триває декада початкової школи в СЗШ №18 (директор С.Лейва).

Триває декада початкової школи в СЗШ №18 (директор С.Лейва). П'ятий день декади був присвячений руханкам, іграм на перервах та перегляду вистави "Кришталевий черевичок" в театрі ім. Лесі Українки.
«Щоб зробити дитину розумною і розсудливою, зробіть її міцною і здоровою. Хай вона бігає, стрибає, пустує, грає і діє, перебуває в безперервному русі» (Ж.-Ж. Руссо).
Доведено, що під впливом фізичних вправ і ігор діти швидше і краще розвиваються, ростуть. Під час уроків учні початкових класів проводять фізкультхвилинки, під час яких діти із задоволенням рухаються, танцюють. Руханки допомагають зняти напруження, відпочити та отримати позитивний настрій. На перервах початківці грали в рухливі ігри, виконували вправи, які розвивають гнучкість, увагу, швидкість.
Після уроків учні відправились до театру переглядати нову версію старої доброї казки "Кришталевий черевичок. Новорічний бал". Це чудова вистава, яка створює справжню атмосферу новорічного свята.