Триває декада початкової школи у СЗШ №18 (директор С.Лейва).

23 груд. 2021
Триває декада початкової школи у СЗШ №18 (директор С.Лейва).

Триває декада початкової школи у СЗШ №18 (директор С.Лейва). Учні 2-4-х класів взяли участь в акції «Зроби добру справу».
Птахи взимку бояться не холоду, а голоду. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Тому й гинуть птахи у сильні морози. В наших силах врятувати пернатих від голодної смерті: розвісити годівнички та постійно підгодовувати пташок.
А наймолодші дітки, учні 1-х класів разом з батьками, відвідали притулок для тварин. Тварини – дуже милі істоти, яким необхідно допомагати, адже без нашої участі їм важко жити.
Не менш цікавим видався урок в 1Б класі (вчитель С.Бєлікова) з інтегрованого курсу "Я досліджую світ". Здобувачі освіти на уроці вивчали властивості паперу, виготовили зайчика в техніці оригамі.
У маленьких діточок багато улюблених свят. Але Новий рік вони полюбляють найбільше та завжди з нетерпінням чекають це свято. Тому вихованці ГПД 1 -2-х класів (вихователі О.Попазова, А.Коцева, О.Вовженяк, Н.Мельник) разом з вчителем музики (О.Павловською) провели цікаві новорічні зустрічі.