24 грудня 2021 р. завершилась декада початкової школи в СЗШ №18 (директор С.Лейва). За активну участь учні 1-4 класів були нагороджені грамотами.

28 груд. 2021

Вчителі подбали, щоб заплановані заходи, були цікавими та корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини, створювали атмосфери успіху, яка сприяє розкриттю унікальних здібностей здобувачів освіти, відчуттю радості за свої досягнення, наполегливості у подоланні труднощів.
Учні початкових класів показали, що вони розумні, творчі, артистичні, виховані, кмітливі, цілеспрямовані.
Декада промайнула дуже швидко і запам’яталась всім учасникам.