24 січ. 2022
З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в СЗШ № 18, (директор С. Лейва) організовано та проведено ряд заходів.

Для наймолодших мешканців нашої шкільної родини були проведені бесіди – ознайомлення з історичним нарисом про боротьбу за єдність України «Україна – соборна країна»; організовано перегляд відеофільмів; проведено гру «Так чи ні»; Фоточеленж (від 4-Б класу); дидактична гра «Гідно – не гідно». Фінальною крапкою стало відтворення ланцюгу єдності.
Класними керівниками 5-11 класів проведені виховні години: «Діти об`єднають Україну», «Я частина великої держави»; квест-гра «Україна – єдина країна» (6-Б); Вікторина «Нас Єднає Україна» (6-А); інформаційне перехрестя «Чи соборна нині Україна», «Історія української державності». Учні 5-8 класів із задоволенням стали учасниками квест-гри «З Україною в серці» наприкінці якої утворили живий ланцюг єдності.
В бібліотеці для здобувачів освіти організована виставка «Україна – соборна країна».
Наші діти впевнені в бажанні будувати Українську державу в єдності всіх громадян від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.