100 років з дня народження Василя Сухомлинського

28 вер. 2018
Бібліотечний урок "Людина починається з добра"

28 вересня в СЗШ №18 був проведенний бібліотечний урок "Людина починаєтся з добра" для учнів 6-8-х класів. Бібліотекар Шелекета Л.В разом з дітьми підготувала виставку творів В.Сухомлинського.
Метою заходу було ознайомлення дітей з книгами видатного педагога, знайомство з його життєвим шляхом, його світоглядом.
Василь Сухомлинський переймався проблемами формування молодої людини, проблемами освіти і створенням сучасної школи.
Його притчі, казки викликали у дітей велику зацікавленність. Вони з задоволенням займалится пошуковою роботою, розповідали про свої враження від прочитаного, висловлювали своє бачення завдань, які стоять перед школою сьогодні. Можня з певненістю сказати, що з уроку учні пішли твердо переконані ві тому, що людина починаєтся з добра.