Інтернет-конкурс "Слово до слова"

22 лист. 2018
Взяли цчасть учні 3-А, 3-Б, 6-Б, 5 класів

Любов до рідної мови ми починаємо відчувати з першим маминим зверненням до нас, з колискової пісні, з дитячих віршиків та книжок, з  уст улюленних героїв мультфільмів.
Дуже важливо цю любов підтримувати, давати можливість кожній дитині розвиватися, поглиблючи мовні знання, поповнюючи словниковий запас.

"Як парость виноградної лози плекайтек мову!...." Участь учнів 3-А, 3-Б, 6-Б і 5 класів у конкурсі "Слово до слова" під керівництвом Григор’єва М.О при сприянні класних керівників цих класів Ратушної І.М, Малихіної С.В, Гаврилюк І.І, Коваленко В.І і є спробою не просто викликати у дітей цікавість до рідного слова, а є спробою залучити їх до постійної праці над розвитком власних мовних компетентностей, розбудити в них бажання нести рідне слово, його красу до однолітків, родини. Таким чином поширювати прагнення говорити змістовно яскраво і правильно.