День захисника України

11 жовт. 2018
14 жовтня

З давніх давен свято Покрови - свято українського козацва. Воно зберігалося століттями і увійшло в життя нашого народу як традиційне.
З нагоди цього свята у школі пройшли заходи, спрямовані на популяризацію звичаїв козаків, їх ставлення до Батьківщини, ставлення до свого прямого обовязку: її захисту. Велику увагу козаки приділяли фізичній підготовці та військовій вправності, тому й у нашій школі були проведені змагання між учнями, які дозволили їм показати свою силу, наполегливість, вправність. Учні 8-9 класів брали участь у естафетах, перегонах на "конях з шаблями", перетягування линви і т.д. Задоволення отримали всі і учасники і глядачі.
А школяри 5-7 класів пересвідчилися в тому, що козаки були не тільки звитяжними лицарями, а ще й мали чудове почуття гумору. Діти з цікавістю подивилися серію мультфільмів про козаків.