Семінар вчителів фізичної культури

20 вер. 2018
Особливості організації фізкультурно-оздоровчої роботи навчального закладу в світлі реалізації концептуальних засад Нової української школи

20.09 в СЗШ №18 відбувся міський семінар-практикум для вчителів фізичної культури. Методист методичного кабінету при департаменті з гуманітарних питань Фіалко Віра Володимирівна донесла до вчителів фізичної культури особливості організації фізкультурно-оздоровчої роботи в навчальному закладі в світлі реалізації  концептуальних засад Нової української школи. Під час роботи вчителі шкіл міста побачили експрес-портрет закладу, який представила в.о.директора школи С.А.Лейва,  прослухали теоритичний модуль. Брали участь у квест-грі "Орільскі пригоди", яка проводилася в селищі Судівка. Саме змагаючтсь між собою вчителі побували в ролі своїх учнів, відчули навантаження які витримують діти, жадобу до перемоги, командний дух, єдність. Вчителі продемонстрували свою професійність, згуртованість, єднання у вирішенні поставлених перед ними завдань.