Благодійна акція «Діти – дітям»

18 бер. 2018
В березні 2018 року у школі була проведена благодійна акція «Діти – дітям».

В березні 2018 року у школі була проведена благодійна акція «Діти – дітям». Ця акція полягала в тому, що діти та їх батьки , вчителі, протягом двох тижнів збирали дітям з малозабезпечених сімей, та дітям, які разом з батьками були змушені покинути рідні домівки іграшки та речі, які передали до дитячого будинку та містечку, де мешкають сім’ї переселенців та надають дружню підтримку. Тим самим учні нашої школи віддають частинку своєї душі дітям, яким так не вистачає батьківської любові та дружньої підтримки.

Напередодні проведення акції «Діти – дітям» члени рою «Патріот» пройшлись по всім класам і оголосили мету проведення акції. Всі із захопленням приносити свої улюблені іграшки, а якщо необхідно було щось відремонтувати – тут на допомогу прийшли керівники гуртків Будинку дитячої творчості та юнацтва. Деякі іграшки були приведені в належний стан.

Спільне добре діло припало до душі учасникам і ми вирішили й надалі проводити збір іграшок та речей.

Фото можна переглянути за посиланням https://plus.google.com/u/0/photos/108947349821798072987/album/6550925137531088865?authkey=CKrT8enDkoGxOQ