Свято «Козацькому роду нема переводу»

14 жовт. 2016

У нашій школі теж стало традицією проводити свято «Козацькому роду нема переводу», бо ми також часточка нашої країни, і наше завдання - відроджувати й примножувати наші традиції, зокрема козацькі. От і цього року   не стало виключенням. Ряд заходів до Дня українського козацтва було проведено в нашому навчальному закладі цього дня. Учні  школи прийшли одягнуті в українські костюми. Коридорами ми могли побачити дівчат, кого - у вишиванках, кого уквітчаних українськими віночками та стрічками. Хлопці теж не відмовилися від  шароварів, вишиваних сорочок та червоних поясів. Діти із таким захопленням, гордістю відчували себе українськими козаками та козачками у своєму українському одязі. Учні нашої школи продемонстрували над швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках та в їхніх серцях і душах.

Це була одна із яскравих сторінок  життя нашого навчального закладу!14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва.

Це була одна із яскравих сторінок  життя нашого навчального закладу!

фото можна поивитися за посиланням https://plus.google.com/u/1/108947349821798072987