"Вчимося жити разом "

28 вер. 2016
Вiдповiдно до наказу Miнicтepcтва освiти i науки № 5вiд 11.01.2016р.«Прозатвердження плану заходiв з реалiзацii спiльного проекту «Вчимося жити разом», що реалiзується з Громадською органiзацiєю «Дитячий фонд «Здоров'я через ocвiтy» у партнерстві з європейським Союзом i Представництвом дитячого фондуООН (ЮНIСЕФ), у рамках iнiцiативи Європейського Союзу «Дiти миру»уДнiпропетровськiй, Донецькiй, Запорiзькiй, Луганськiй, Харкiвськiй областях у 2016 роцi впроваджуєтъся проект «Вчимося житиразом» (компонента «Ocвiтa на засадах життєвих навичок»). Основною метою проекту є сприяння адаптацiї тимчасово переміщених дiтей та пiдлiткiв у приймаючих громадах довкола зони конфлiкту на сходi України через розвиток життєвих навичок та надання психологічноїта соціальноїпідтримкидітям та пiдлiткам, якi постраждали внаслiдок конфлікту в Укpaїнi. Наша школа приймає активну участь у реалізації цього проекту. Проводяться тренінги на уроках основ здоров’я. Діти з задоволенням відвідують такі заняття, де отримують нові знання, оволодівають необхідними життєвими навичками, вчаться налагоджувати комунікації, домовлятися,працювати в групах, долати тривоги і стреси, конфліктні ситуації, бути толерантними та відкритими. В 10 класі такі тренінги проводяться на виховних годинах.

Вiдповiдно до наказу Miнicтepcтва освiти i науки № 5вiд 11.01.2016р.«Прозатвердження плану заходiв з реалiзацii спiльного проекту «Вчимося жити разом»,  що реалiзується з Громадською органiзацiєю «Дитячий фонд «Здоров'я через ocвiтy» у партнерстві з європейським Союзом i Представництвом дитячого фондуООН (ЮНIСЕФ), у рамках iнiцiативи Європейського Союзу «Дiти миру»уДнiпропетровськiй, Донецькiй, Запорiзькiй, Луганськiй, Харкiвськiй областях у 2016 роцi впроваджуєтъся проект «Вчимося житиразом» (компонента «Ocвiтa на засадах життєвих навичок»).

Наша школа приймає активну участь у реалізації цього проекту. Проводяться тренінги  на уроках основ здоров’я. Діти з задоволенням відвідують такі заняття, де отримують нові знання, оволодівають необхідними життєвими навичками, вчаться налагоджувати комунікації, домовлятися,працювати в групах, долати тривоги і стреси, конфліктні ситуації, бути толерантними та відкритими. В 10 класі такі тренінги проводяться на виховних годинах.

Фото можна переглянути тут https://plus.google.com/u/0/108947349821798072987